.date-header {text-align:center;} " rel="icon" href="/PATH_TO_ANIMATED_FAVICON/favicon.ico" type="image/x-icon">

25. dubna 2013

FILMOVÉ TIPY: Plivu na váš hrob


Jste příznivci hororů plných nechutných vražd způsobených pomstou za nechutný způsob vymáhání lásky?
PLIVU NA VÁŠ HROB je to pravé pro vás.


Mladá spisovatelka Jennifer Hills odchází na chatu odpočívat a načerpat nové náměty k psaní. Jejím příchodem nejsou nadšení někteří obyvatelé blízkého městečka. V jednu noc se rozhodnou dát lekci tomuto "městskému" děvčeti. Počáteční ponižování a zastrašování vyústí do noci fyzického zneužívání a mučení. Před tým než se jim ji pořadí zabít, Jennifer skočí do řeky. A TÝM JEJÍ POMSTA ZAČÍNÁ..


Film mě ze začátku něčím strašně moc zaujmul. Proto sem se rozhodla na něj podívat a zhodnotit co mě k němu vlastně tak táhlo. Začátek, no dobrý rozjezd. Po scéně, kde byla Jennifer tak brutálním způsobem znásilněna, mučená a psychicky na dně jsem měla naprostou zlost. Ani si nedokážete představit jakou. Následná její pomsta mi trhala vnitřnosti, protože to byly tak nechutný věci že jsem byla částečně otočená k pc zády a částečně po očku nakukovala. Pro příklad můžu říct, že jednomu z aktérů uvařila hlavu ve vřelé vodě. éé fuj prostě...

Děj byl dokonalý. Ty nečekané zvraty, tak strašně skryté a zároveň všem na očích.. No koukněte a posuďte sami, pokud ale máte silný žaludek. 5 komentářů:

 1. Tak ten posledný obrázok to zabil 8D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ono to takhle vypadá vtipně ale ve filmu.. no fuj prostě :DD :3

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. Taky jsem si ze začátku říkala, teď je to spíš slovo AU co mě napadá :DD

   Smazat
 3. No tak to vypadá na pěkný masakr :) asi přitom filmu na pár scén (no spíš dost :D) radši zavřu oči

  OdpovědětSmazat